Vítejte na stránkách ČeskoRuskéPřeklady.cz!

Poskytuji služby v oblasti překladatelství ruského jazyka již 20 let. Jsem rodilý mluvčí českého jazyka. Mám vysokoškolské vzdělání v oblasti přírodních věd. V roce 1990 jsem zakončila pětileté studium na ruské vysoké škole – prestižní Leningradské státní univerzitě v Sankt Petěrburgu. Od roku 1997 se zabývám překlady odborných textů, převážně technické dokumentace, právnických a ekonomických dokumentů.

Jsem členem Jednoty tlumočníků a překladatelů.

Díky vysoké časové flexibilitě provádím i expresní překlady, tlumočení telefonických hovorů, operativní překlady e-mailové korespondence.

Kromě jazykových a předtiskových korektur mám také zkušenosti s „obsahovými“ korekturami technických návodů a manuálů za účelem zajištění jejich srozumitelnosti.

Překládám všechny druhy textů, smlouvy, účetní doklady, projektovou dokumentaci, uživatelské příručky a manuály, webové stránky, počítačové programy a nápovědy, prezentační materiál.


V případě zájmu o mé služby, mě neváhejte kontaktovat. Bude mi potěšením s Vámi spolupracovat.
RNDr. Petra Toptyginová

Soudní překlady

Potřebujete-li překlad se soudním ověřením, doporučuji vyhledat soudem jmenovaného tlumočníka v Evidenci znalců a tlumočníků Ministerstva spravedlnosti ČR

nebo využít služeb překladatelské agentury, například Atingo (Praha), Edline (Uherské Hradiště)

Pražský hrad

Kontaktní údaje

RNDr. Petra Toptyginová
Zelenečská 506
198 00 Praha 9

+420 723 706 058

ceskoruskepreklady@email.cz info@ceskoruskepreklady.cz